Relaxační masáž

Relaxační masáže slouží k uvolnění těla a mysli, odstraňují stres a napětí, zmírňují bolesti zad, ztuhlost šíje, přináší zklidnění a celkově osvěžují celé tělo. Prostřednictvím měkkých technik spolu s vonnými nejkvalitnějšími aromatickými oleji, navodí stav vnitřní harmonie a přinese Vám uvolnění těla i mysli.
Je vhodná pro všechny – muže, ženy, sportovce, nesportovce, všechny věkové kategorie.
Je určena všem, kteří se cítí vyčerpaní, unavení, všem, kteří nedokáží sebrat své síly ani dostatkem práce, kterým stálý stres znemožňuje fyzickou a psychickou regeneraci.
Působí okamžitě a jednorázově. Výraznou předností této masáže je schopnost harmonizovat mysl i tělo, dovolit nám opět najít vnitřní rovnováhu a klid. Přesto, že je relaxací, působí na imunitu organizmu, uvolňuje do krve tolik potřebné endorfiny, které okamžitě zlepšují náladu, pomáhá od bolestí hlavy, nespavosti a pocitu psychického napětí, má velmi prospěšné účinky na stav svalů, kloubů, šlach a ostatních tkání a orgánových systémů, uvolňuje svalové napětí a spazmy a pravidelnou aplikací zabraňuje jejich opětovnému vzniku, podporuje krevní oběh, podporuje produkci lymfy a spolu s ní detoxikaci organizmu.