Služby

Klid, pozitivní atmosféra a dobré služby za příznivé ceny dělají z našich salónů vyhledávanou oázu klidu. Přijďte a vyberte si ze širokého spektra našich služeb. Máte možnost nás navštívit ve Strážnici na zdravotním středisku.

 

Nabídka masáží

Klasická ruční masáž – masáž zad nebo celého těla.

Doba procedury cca 30 -  90 minut

 

Relaxační masáž - masáž celého těla

Doba procedury cca  60 - 90  minut

 

Baňkování – masáž skleněnými baňkami používaná k odstranění bolesti pohybového aparátu a léčení potíží vnitřních orgánů. Při masáži dochází k okamžitému odstranění bolesti a uvolnění zatuhnutých svalů. Zároveň dochází k vytažení škodlivin na povrch těla a tím jejich odstranění. Baňkování také napomáhá k uvolnění toku lymfy.

Baňkování zad a baňkování nohou.

Doba procedury cca 50 - 60 minut    záda 

                           cca 40 - 50 minut    nohy

                           cca  90  minut   celé tělo

 

Dornova metoda – jedná se o promyšlený a logický systém rovnání lidského těla. Vždy hledáme prvotní příčinu a souvislosti, řešit pouze důsledky je krátkozraké. Nemá význam rovnat jen hrudní páteř, když problém je např. blokace SI skloubení. Dornova metoda hledá skutečnou příčinu potíží a nejprve se zabývá základy domu – dolními končetinami. Z praxe víme, že 95% lidí, kteří u nás hledají pomoc má „křivé základy“, tzn. nestejně dlouhé končetiny.

 Dornovou metodou lze velmi jednoduše a jemně korigovat rozdílní délky končetin, vybočenou pánev, bolesti kyčlí, bolesti kolen, vysunuté obratle, skoliózy, tenisový loket atd.  Zároveň vytahujeme zapadlé obratle.

Doba procedury cca 60 - 90 minut

 

Masáž páteře (Breussova masáž) – je přímá masáž páteře. Doporučuje se jako zklidňující a uvolňující masáž. Je to metoda doporučená zejména i v akutních stavech při „ústřelu“ páteře. Na masáž se používá třezalkový olej, který má pro nás nedocenitelné vlastnosti: regeneruje, vyživuje a „rozpíná“ meziobratlové ploténky a především tlumí bolest.

Doba procedury cca 30 minut

 

Ruční masáž lymfatického systému – je jemná masážní technika, jejímž cílem je zlepšit kvalitu lymfatického oběhu. Správná funkce lymfatického systému hraje klíčovou roli v celkové funkci imunitního systému. Můžete ji využít např. při nachlazení nebo zánětech dutin nosních, urychlí tak vylučování bakterií v těle a pomůže rychlejšímu uzdravení. Používá se také jako preventivní masáž působící velmi příznivě na lidský organismus. Tato masáž spočívá v jemné masáži všech důležitých bodů mizního systému na těle. Tím se zabrání hromadění odpadních látek a organismus je tak lépe pročištěný, detoxikovaný a zbavený škodlivých a cizorodých látek.

Doba procedury cca 60 minut